Fotoboek MdR

boek 665x320

Foto en tekst: Hans Dehé

Het zal onze leden niet ontgaan zijn dat ik de laatste jaren veel foto's heb gemaakt van het reilen en roeien binnen MdR. En niet alleen van het roeien. Ook de activiteiten van de kano leverden veel mooie plaatjes op, ondanks dat ik die alleen op en rond het vlot heb kunnen maken. Al deze foto's zijn natuurlijk al heel lang te zien op mijn Flickr account: https://www.flickr.com/photos/hansdehe/collections/72157662716962503/

Maar het werden er zo veel dat ik zelf wel eens wilde weten wat nou het "netto uitlekgewicht" van al deze foto's was. Dus ben ik gaan selecteren en nog eens selecteren tot ik naar mijn gevoel de mooiste foto's bij elkaar had die ook nog een goed beeld geven van waarom onze vereniging nou zo leuk is. En vervolgens heb ik daar een fotoboek van gemaakt.

Dat fotoboek wil ik graag aanbieden aan alle leden van MdR om samen of alleen af en toe door te bladeren. Vanaf zondag 26 augustus kan dit exemplaar door iedereen op de Kampanje worden ingezien. Als je het boek rustig thuis wil bekijken is er ook een digitale versie beschikbaar: https://www.albelli.nl/onlinefotoboek-bekijken/4a467603-5d39-45de-9e92-caf438f2129d

Veel kijkplezier!

Nieuwjaarsduik 2019

Sport en gezondheid

Oudejaarsavond

 • Programma toertochten roeien 2018

  Programma toertochten roeien 2018

   Het programma voor de toertochten 2018 is gereed. lees hier verder. Read More
 • Kano Toertochten 2018

  Kano Toertochten 2018

  Het programma voor de kano-toertochten 2018 is gereed! Nadere info volgt. Read More
 • Marathonroeien 2018

  Marathonroeien 2018

  Een nieuw jaar, een nieuw programma voor de marathonroeiers van MdR. Wij hebben uit de marathonkalender 2018 van de KNRB weer een aantal marathons geselecteerd waar we aan mee zouden willen  Read More
 • 1
 • 2
 • 3