Verslag pub quiz

pub 665x320

Tekst: Willem Kleinendorst / Foto's: Hans Dehé

Afgelopen vrijdag 6 juli was het dan zover. De bij mijn weten, tweede pub quiz. Georganiseerd door de kano-polo. Na een geslaagde eerste versie tijd voor pub quiz 2.0. We hebben een jaar van voorbereiding achter de rug, een jaar lang het nieuws volgen, een jaar lang alle kranten door spitten naar dat ene bericht waarvan we dachten: Dat wordt een vraag!! Een jaar lang alle journaals (ook op België) gevolgd, want met kanoërs weet je het maar nooit, en met poloërs al helemaal niet. Vol nuttige wetenswaardigheden en overlopend van onzinnigheden zaten we tegen achten klaar in de Kampanje, kom maar op met vraag 1: "Welke landen grenzen aan het Victoria meer". 

pub 03pub 02

YES, we hebben een Afrika- expert in ons team dus die is binnen!  Kom maar op met vraag 2…
En zo ging het dus de hele avond door, 6 speelronden van 10 vragen met zeer uiteenlopende onderwerpen. Denk aan muziek (In wiens ogen is het altijd lente), Algemeen (Was die berg in de Himalaya nu 8423mtr of 8234mtr hoog), In de roddelbladen (Welke voetballer mag zich gelukkig prijzen met Shakira aan zijn zijde), een foto ronde ( Welk gebouw is dit?) noem het maar op!

En tijdens die ronden werden we heerlijk voorzien van heerlijke hapjes en verkoelende dranken, wat uiteraard heel welkom was, de gemoederen waren immers aardig verhit. Bij sommige vragen (hoeveel WK’s speelde Johan Cruyff) brak het zweet toch enigszins door!!
Eén lid van ons team was toch enigszins teleurgesteld, er was geen ronde Koningshuis. Voor niets een jaar lang blauw bloed gekeken, en dat abonnement op de Maxima was dus ook een loze investering… Deze kennis bewaren we voor een volgende editie! 

pub 05pub 01

Het was een zeer geslaagde avond en ik moet absoluut trots bekennen dat Hielke, Wilma, Jitske, Sarah, Jeannette en ikzelf (team "Laat Lopen") een topprestatie geleverd hebben door naar zeggen van de jury: "Met kop en schouders boven de anderen deze editie te winnen!!" Team RockandRow werd glansrijk 2de en onze voetbal kijkende buurmannen (teamnaam even kwijt) 3de! Ik zou zeggen: Tot volgend jaar!!

Voor meer foto's kun je hier kijken.

Nieuwjaarsduik 2019

Sport en gezondheid

Oudejaarsavond

 • Programma toertochten roeien 2018

  Programma toertochten roeien 2018

   Het programma voor de toertochten 2018 is gereed. lees hier verder. Read More
 • Kano Toertochten 2018

  Kano Toertochten 2018

  Het programma voor de kano-toertochten 2018 is gereed! Nadere info volgt. Read More
 • Marathonroeien 2018

  Marathonroeien 2018

  Een nieuw jaar, een nieuw programma voor de marathonroeiers van MdR. Wij hebben uit de marathonkalender 2018 van de KNRB weer een aantal marathons geselecteerd waar we aan mee zouden willen  Read More
 • 1
 • 2
 • 3