Dringende oproep voor vrijwilligers!

vacatures 665x320

Tekst: Nanda van den Berg en Hans Dehé

Iedere vereniging, zeker de onze, is afhankelijk van de inzet van vrijwilligers die ervoor zorgen dat alle leden op een fijne manier hun sport kunnen beoefenen. Lekker het water op wanneer je maar wilt, roeien of kanoën in de vrije natuur. Iedereen weet dat dat niet vanzelf gaat. Achter de schermen moet een hoop gebeuren voordat die boten en kano's het water op kunnen. Hoe zou het zijn als de bar op de Kampanje wordt gesloten, veel boten noodgedwongen met schade in de loods moeten blijven liggen, het hele terrein overwoekerd wordt door onkruid, geen instructie meer kan worden gegeven aan nieuwe (jeugd)leden en er geen besluiten meer kunnen worden genomen op welk gebied dan ook? MdR zou in korte tijd ophouden te bestaan.
Daarom is het van het allergrootste belang dat de vacatures binnen onze vereniging worden ingevuld.
Wil je daar aan bijdragen, mail of bel dan één van onderstaande contactpersonen, ook als je twijfelt of je daar wel voldoende capaciteiten voor hebt. Doen!

Bar-commissaris m/v

Onze ideale kandidaat is lekker praktisch. Samen met de andere leden van de barcommissie wordt gezorgd voor de voorraad van de bar. De bardiensten worden gecoördineerd. Regelmatig wordt de bar en keuken nagelopen en bijgehouden. Kernwoorden voor onze bar-commissaris zijn: • Doener • Gezelligheid
 • Flexibel.
Deze functie vraagt een tijdsbeslag van ca. 1-2 uur per week.

Afspraken maken voor wie wat doet gebeurt binnen de barcommissie. In de aanloop naar evenementen hebben we overleg met bestuur en andere commissies. We zorgen voor een volle bar en zien toe dat de barbezetting geregeld is. Daarmee zorgen we voor de belangrijkste plek binnen de vereniging, daar waar de leden elkaar ontmoeten!
Interesse in deze functie? Neem contact op met Ruud Banning, coördinator van de Bar Commissie.
U kunt ook telefonisch informatie inwinnen onder telefoonnummer 06- 40241866

Jeugd Instructie - commissaris m/v
Onze ideale kandidaat heeft zelf de nodige ervaring in de boot. Daarbij weet u goed over te brengen op welke wijze de roei-beweging uitgevoerd moet worden. Stap voor stap brengt u de jeugdleden naar een hoger niveau.
U bent opbouwend kritisch en weet door middel van instructie, maar ook met humor de jeugd te inspireren en te ontwikkelen. Daarmee bent u een ambassadeur van de roeisport en de vereniging.
Kernwoorden voor onze Jeugd Instructie-commissaris zijn:
Geduldig Roei-vaardig Planmatig Communicatief
Deze functie vraagt een tijdsbeslag van ca. 2-3 uur per week.

Per seizoen wordt voor een groep jeugdleden een programma opgezet. De jeugdleden krijgen op een vast tijdstip instructie van meerdere instructeurs. Met het team volgen we de voortgang en stemmen af welke oefeningen we toepassen. Na de instructie geven we terugkoppeling aan de jeugdleden en zorgen we dat ze enthousiast blijven voor de sport.

Interesse in deze functie? Neem contact op met Jacco, coördinator van de Instructie Commissie.

Lid van de kano toercommissie m/v
Met een groepje een stukje varen door mooie natuur? Expeditie door de Biesbosch? Tochtje over de Amsterdamse grachten? Ijsjestocht door Alkmaar? Het zijn allemaal uitjes die georganiseerd worden door de toercommissie van de kano afdeling. Het streven is om maandelijks een tocht op de kalender te hebben.
Aan de toercommissie de taak om een afwisselend programma op te stellen waarin voor elk type toervaarder wat te beleven is. En als toercommissielid hoef je ze echt niet allemaal mee te varen.
Vind je het leuk om toertochtjes te varen? Wil je helpen deze te organiseren?
Meld je dan aan bij Alet op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Materiaal-commissaris m/v
Onze ideale kandidaat werkt graag met zijn handen. Kleine en grotere aanpassingen voert de commissie zelf uit. Riggers, slides, spanten en huid kennen na enige tijd geen geheimen meer voor de materiaal commissaris. Kernwoorden voor onze materiaal-commissaris zijn:
Handig Planmatig
 Productief
Deze functie vraagt een tijdsbeslag van ca. 2 uur per week gedurende het seizoen.

De materiaalcommissie houdt onze boten in de vaart. Zo blijft onze vloot tegen de laagst mogelijke kosten er technisch zo goed mogelijk uitzien. Op basis van planmatig onderhoud worden alle boten nagelopen. Meldingen van schade worden beoordeeld en zo snel mogelijk verholpen. Met het team worden in goed overleg de werkzaamheden verdeeld.
Interesse in deze functie? Neem contact op met Dick Rebel, coördinator van de Materiaal Commissie.


Proeven-commissaris m/v
Onze ideale kandidaat heeft er wat roei-uurtjes opzitten. Weet uit ervaring wat de aandachtspunten zijn bij de roeibeweging. Kan beoordelen of de examinant voldoende competenties heeft op roeigebied om veilig en verantwoord zelfstandig met een bepaald type boot te roeien.
Kernwoorden voor onze proeven-commissaris zijn: • Ervaren roeier (St2 en minimaal S?)
Opbouwend kritisch Scherp waarnemer Analytisch.
 Deze functie vraagt een tijdsbeslag van ca. 2-4 uur per maand.
Op zaterdagochtend of begin van de avond worden proeven afgenomen. Met enkele commissarissen neemt u de proef af, geeft een beoordeling en overlegt over het resultaat. Daarna geeft u feedback aan de examinanten over hetgeen u beoordeeld heeft.

Interesse in deze functie? Neem contact op met Philip of Angela, Roei-Commissaris.

Roei-commissaris m/v
De roeicommissarissen vertegenwoordigen de roeiafdeling in het bestuur van de vereniging. Zitten de vergaderingen van de roeileden voor. Zitten de vergaderingen van de roeicommissie voor, die bestaat uit instructiecommissaris, materiaalcommissaris, marathoncommissaris, wedstrijdcommissaris, proevencommissaris en toercommissaris.
Vertegenwoordigen de roeiafdeling en de vereniging bij vergaderingen en bijeenkomsten van KNRB, ARB enzovoorts. Houden contact met de bij de roeiafdeling horende commissies.
Informeren de leden over de gang van zaken. Luisteren, coördineren en enthousiasmeren.

Onze vereniging is formeel niet zo georganiseerd maar je zou kunnen zeggen dat de roeicommissarissen een soort voorzitters van de roeiafdeling zijn. Omdat er nogal wat werk te verzetten is heeft men in het verleden besloten dat dit een functie voor twee personen is, en wat mij betreft terecht. De taken worden in onderling overleg verdeeld. Het kost je al gauw vier uur per week, met drukke en rustige periodes. Het is voor de kandidaat gemakkelijker als hij of zij al een paar jaar lid is van de vereniging, en in die tijd ook wat ervaring met vrijwilligerswerk in de vereniging heeft opgedaan.
Wil je meer weten? Voel je hier wel wat voor? Ken je iemand die hier geknipt voor is maar te bescheiden is om zichzelf vooruit te schuiven? Neem dan contact op met Angela Rooijmans 06-51077126 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..


Secretaris m/v
Onze ideale kandidaat zorgt voor structuur. Door het bijhouden van de notulen, actie- en besluitenlijst kan het bestuur goed functioneren. In samenspraak met de ledenadministratie wordt het secretariaat van onze vereniging gedraaid. Hierdoor levert de Secretaris voor een belangrijke rol in de continuïteit van onze vereniging. Kernwoorden voor onze Secretaris zijn:
Secuur
 Behoud overzicht
 Ondersteund Rappeleert
Deze functie vraagt een tijdsbeslag van ca. 2-3 uur per week. De Secretaris is het geweten van het bestuur. Hiermee is de Secretaris een belangrijk teamlid binnen het bestuur en weet zaken goed vast te leggen zodat afspraken worden nagekomen. Hierdoor kunnen bestuur en commissies goed functioneren.
Interesse in deze functie? Neem contact op met Tirzah Tas, secretaris.
U kunt ook telefonisch informatie bij haar inwinnen onder telefoonnummer 06-23681919


Tuin-commissaris m/v
Onze ideale kandidaat is uit de kluiten gewassen, heeft groene vingers en vind het leuk om samen met een aantal enthousiaste mensen de handen uit de mouwen te steken. Dit is met name in het voorjaar en het najaar. Kernwoorden voor onze tuin-commissaris zijn:
Schoffelaar Doorzager Opgeruimd Harde snoeier.
Deze functie vraagt een tijdsbeslag van ca. 2-4 uur per maand. Voor of na het roeien wordt afgesproken om een aantal taken te doen. Door regelmatig een klein klusje te doen houden we de tuin netjes bij. Vaak gaat dit heel spontaan. We hebben ook projectmatig klussen waar we met meer vrijwilligers werken, te denken valt aan steviger snoeiwerk, herinrichtingen, etc. Om deze werkzaamheden af te stemmen zoeken we iemand die hiervoor de ploeg samenbrengt. Een aanspreekpunt voor de tuincommissie dus!
Interesse in de tuincommissie? Neem contact op met Beraldine van de Tuin Commissie.
U kunt ook telefonisch informatie inwinnen onder telefoonnummer 0297-567789


Voorzitter m/v
Onze ideale kandidaat heeft bestuurlijke ervaring, is empathisch en kan goed luisteren. Uiteraard heeft u ideeën over de toekomst van de vereniging en weet u het bestuur op harmonieuze wijze te leiden en te inspireren. U weet goed om te gaan met diverse belangen. Deze functie vraagt een tijdsbeslag van ca. 4 uur per week.

U zit de (jaarlijkse) ledenvergadering en de (maandelijkse) bestuursvergadering voor, u onderhoudt contact met gemeente, sportbonden en andere externe organisaties, tezamen met secretaris en penningmeester vertegenwoordigt u de vereniging in juridische zin. U bent vanuit het bestuur het aanspreekpunt voor leden, u houdt zicht op wat er zoal binnen de vereniging speelt. Daarnaast bent u zichtbaar aanwezig binnen de vereniging, onder meer bij evenementen.
Interesse in deze functie? Neem contact op met een van de bestuursleden.
U kunt ook telefonisch informatie inwinnen bij Piotr de Haan onder telefoonnummer 06-44372301

Nieuwjaarsduik 2019

Sport en gezondheid

Oudejaarsavond

 • Programma toertochten roeien 2018

  Programma toertochten roeien 2018

   Het programma voor de toertochten 2018 is gereed. lees hier verder. Read More
 • Kano Toertochten 2018

  Kano Toertochten 2018

  Het programma voor de kano-toertochten 2018 is gereed! Nadere info volgt. Read More
 • Marathonroeien 2018

  Marathonroeien 2018

  Een nieuw jaar, een nieuw programma voor de marathonroeiers van MdR. Wij hebben uit de marathonkalender 2018 van de KNRB weer een aantal marathons geselecteerd waar we aan mee zouden willen  Read More
 • 1
 • 2
 • 3