Toch nog de Amstel/ Drecht race…

adr 665x320

Tekst: Maria Asberg / Foto's: Hans Dehé

Op 25 november hebben we (dames 4 van ARZV uit Alkmaar) een herkansing gekregen om als team toch nog de Amstel/ Drecht race te roeien. Op 8 oktober was dit jammerlijk mislukt, omdat het grootste deel van ons team vast stond in de file voor de Wijkertunnel en nooit Uithoorn bereikt heeft. Deze wedstrijd is destijds gevaren met en dankzij 3 invallers van de Uithoornse roeiclub Michiel de Ruyter. Helaas werden we tweede, maar een mooie ontmoeting en leuke roei ervaring rijker.
Kennelijk smaakte de kennismaking ook voor Louk, Angela en Jeannet (de roeisters van Michiel de Ruyter) naar meer en werd ons team uitgenodigd om alsnog de Amstel/Drecht te roeien. Inmiddels bijna twee maanden verder qua techniek en kracht, kregen we een herkansing.
We werden op 25 november allerhartelijkst en gastvrij ontvangen. Het bleek dat er een volledige wedstrijdbegeleiding opgetrommeld was met starter, tijdwaarnemers en een heuse fotograaf.

adr 01adr 05

Het weer was dreigend en de vooruitzichten niet heel erg goed, maar toen wij in de boot stapten brak het zonnetje door, werd het windstil en de dreigende donkere wolken bleven ergens verder weg hangen. Bij de start waren we geïmponeerd door de vliegende start van Michiel de Ruyter, maar Anton (onze coach en ook stuur) wist ons rustig te houden en op eigen tempo door te laten gaan. Al snel gingen we langszij en uiteindelijk hebben we met bijna 1.30 minuten verschil de race gewonnen.

adr 04adr 03

Na afloop van de wedstrijd stond er een geweldige lunch klaar en een zelfgebakken taart voor de winnaar die we gezamenlijk verorberd hebben. Met dank aan Louk, Angela, Jeannet, Olivia, Sonja, Giovanni en Hans hebben we met elkaar een mooie wedstrijdervaring opgedaan en vooral heerlijk geroeid. Voor meer foto's kun je hier kijken!

Namens het ARZV team (Jacqueline, Francis, Karin, Gerdi, Saskia en Maria)

MDR acties voor KiKaRoW

Amstel Drecht Regatta Klik op de poster voor foto's.

Klusdag

10 november is de dag……. Klus / schoonmaakactie bij MdR……
Schrijf je in, komt allen, en tot zaterdag 10 november rond 9.00 uur!
 • Programma toertochten roeien 2018

  Programma toertochten roeien 2018

   Het programma voor de toertochten 2018 is gereed. lees hier verder. Read More
 • Kano Toertochten 2018

  Kano Toertochten 2018

  Het programma voor de kano-toertochten 2018 is gereed! Nadere info volgt. Read More
 • Marathonroeien 2018

  Marathonroeien 2018

  Een nieuw jaar, een nieuw programma voor de marathonroeiers van MdR. Wij hebben uit de marathonkalender 2018 van de KNRB weer een aantal marathons geselecteerd waar we aan mee zouden willen  Read More
 • 1
 • 2
 • 3